
KOŃ ŁAPIĄCY STOPA
Wyprawa do Izmiru okazała się fantastycznym pomysłem na spędzenie świątecznego czasu. Udało się nam zobaczyć trochę miasta, byłyśmy także w

Wyprawa do Izmiru okazała się fantastycznym pomysłem na spędzenie świątecznego czasu. Udało się nam zobaczyć trochę miasta, byłyśmy także w

Dziś będzie tematycznie-architektonicznie, czyli zapowiadana foto-notka o marokańskich otworach wejściowych tudzież okiennych. W tradycyjnym budownictwie wiąże się z tym cała

Z punktu widzenia turysty wszystko wydaje się fajne. Jest ta egzotyka, jest mit filmu „Casablanka”, jest piękny ocean i szeroka

Wjazd w kierunku na Medinę, czyli stare miasto. Mgła nie pozwala zobaczyć gór Atlasu Wysokiego a szkoda, bo ośnieżone wyglądają

W Maroku bez zmian. Ciepło, bardzo ciepło. Zeszły tydzień to w Agadirze temperatury powyżej 30 stopni. Gorące powietrze buchało nawet

– Hej, chłopaki… – … Chodźcie, zdjęcia robią! Kazba czyli warowna budowla. Nie do zdobycia, gdzieś w Antyatlasie. Wiosna w

Pierwsza notatka z Maroka: jestem tu trzeci raz, za każdym razem byłam o tej samej porze roku, w tym samym

Nıe jest tak latwo z bezprzewodowym ınternetem w mıejscu w ktorym obecnıe przebywam, dlatego pıerwsza relacja z wyjazdu pojawıa sıe

1. Dziękuję WSZYSTKIM głosującym, zarówno stałym czytelnikom, jak i tym, którzy na bloga trafili dzięki namowom innych tudzież przez różne

Dziś notka bardziej tur, niż Tur, czyli zapowiadana relacja z mojego wakacyjnego pobytu na pewnej kanaryjskiej wysepce czyli Teneryfie. Nie
Od 20 lat mieszkam i pracuję w Turcji, w śródziemnomorskiej Alanyi. Dzięki mojej działalności tysiące Polaków zachwyciło się Turcją i pozbyło obaw i stereotypów o tym kraju! Piszę poradniki, nagrywam filmy i prowadzę w Turcji własne biuro podróży!
Zapisz się na mój newsletter i nie przegap nowych wpisów, filmów i tureckich ciekawostek!
Pomyślnie dołączyłeś/aś do naszej listy subskrybentów.
Subscribe to my weekly newsletter. I don’t send any spam email ever!